Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie

dzięki któremu zaoszczędzisz czas i zyskasz spokój

Masz już wystarczająco obowiązków a pamiętanie o kolejnych terminach zadręcza Twoją głowę?

Jeśli tak, mam właśnie dla Ciebie do zaoferowania innowacyjny produkt, który oszczędzi Ci wiele czasu i niepotrzebnych nerwów.

Czytnik jest urządzeniem, które możesz zamontować dosłownie wszędzie (na bazie parkingowej, w biurze, w serwisie, zajeździe etc.) Jest wielkości pudełka po butach a więc nie zajmie Ci wiele miejsca a znacząco ułatwi prowadzenie działalności.

Czytnik który Ci oferuję pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i jego obsługa jest banalnie prosta.

Po zarejestrowaniu Twojej firmy w Naszym systemie. Twoi kierowcy jedyne co muszą zrobić to włożyć kartę do czytnika celem pobrania danych.

Nie musisz do tego angażować pracy dodatkowych osób czy swojego czasu. Dane automatycznie po pobraniu są wysyłane w formie raportu na wskazany przez Ciebie podczas procesu rejestracji adres mailowy.

czytnik

Możemy za Ciebie dokonać i dalszą część ciążących na Tobie obowiązków. Dokonamy rozliczenia czasu pracy a pełne raporty wraz z ewentualnymi naruszeniami wyślemy do Ciebie na adres mailowy.

Zobacz jak wiele obowiązków jesteśmy w stanie od Ciebie przejąć a teraz pomnóż to razy liczbę kierowców, których masz zatrudnionych w Swojej firmie.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o nieskrępowany kontakt

skontaktuj się ze mną
Cookies settings